Váš partner již od roku 1993


Bateriové systémové utahovačky AMT Alfing Montagetechnik GmbH

Bateriové systémové utahovačky AMT Alfing Montagetechnik GmbH

Bateriové systémové zatahovačky AMT : Lehké, Ergonomické, Spolehlivé

Bateriové systémové zatahovačky jsou spolehlivou volbou , pokud jde o bezpečné  utahovací operace s trvale vysokou přesností zatažení.

Videoukázka utahovacího nářadí AMT

Jednou z inovací firmy AMT Alfing Montagetechnik GmbH je bateriová zatahovačka s kontrolou momentu přímo integrovanou do vstupního hřídele. Důsledek opotřebení nářadí nemá vliv na přesnost utahovací operace.Utahovací proces je řádně dokončen na základě přesného dotažení šroubového spoje bez ohledu na mechanický stav utahovací hlavy zatahovačky.

Kvalita zatažení není vždy plně závislá na použití výhradně kvalitních zatahovaček. Záleží také na operátorech na linkách. Při úvaze o produktivitě jednotlivých technologií, je třeba uvažovat o konfiguraci pracoviště. Tímto je možno se vyhnout chybám.V popředí tak zůstává využití inovačních strategií kontroly.

Systémy elektrických zatahovaček AMT dokáží monitorovat utahovací operace, správnost zatahované pozice operátorem pomocí kamery, případně využití nového patentovaného systému Rail-net. Poslední novinkou je využití přídavného senzoru Gyroflex, který kompenzuje úhel zatahování v jákekoliv pozici operátora.

HSX série je nejnovější generace ručního utahovacího nářadí. HSX zatahovačky jsou výsledkem soustavného vývoje populární typové série HCX. Signifikantní inovace obsahuje kompletní digitální přenos dat a signálů mezi nářadím a řídicím systémem. Výsledkem je méně vážící ergonomické nářadí a tenčí napájecí kabel.

Současně s novým ručním nářadím HSX je i nově inovovaná řada řídících jednotek SMX-BT. Tyto inovace umožňují programovat a monitorovat celý utahovací systém pomocí mobilních zařízení napr. tabletů a chytrých telefonů.  

Výsledkem takového kontroly je vyeliminování chybějících šroubů, nebo utahování šroubů do nesprávné pozice.

Využití pro automobilový průmysl nebo pro odvětví, kde je vyžadován přesný kroutící moment

Každá  aku zatahovačka AMT je vybavena reakčním sensorem momentu síly, který zajistí přesnou informaci o utažení spoje.Navíc signalizuje po mnoha létech používání nářadí čas pro nezbytnou údržbu.Každé nářadí má vlastní ID chip – takže jakákoliv kontrolní jednotka ihned rozezná typ zatahovačky.

    

AMT Alfing Montagetechnik GmbH

AMT Alfing Montagetechnik GmbH

AMT Alfing Montagetechnik GmbH - CF068139-2

AMT Alfing Montagetechnik GmbH-CF068076

AMT Alfing Montagetechnik GmbH-CF001586

Kontaktujte nás, prosím, pro více informací

Kontaktujte nás, prosím, pro více informací

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout