Váš partner již od roku 1993


Elektrické úhlové systémové utahovačky AMT Alfing Montagetechnik GmbH

Elektrické úhlové systémové utahovačky AMT Alfing Montagetechnik GmbH

Elektrické úhlové zatahovačky AMT Alfing Montagetechnik GmbH : Lehké, Ergonomické, Spolehlivé

Videoukázka utahovacího nářadí AMT


Úhlové elektrické zatahovačky s kabelem jsou spolehlivou volbou , pokud jde o bezpečné  utahovací operace s trvale vysokou přesností zatažení.

Jednou z inovací firmy AMT Alfing Montagetechnik GmbH je úhlová zatahovačka s kontrolou momentu přímo integrovanou do vstupního hřídele. Důsledek opotřebení nářadí nemá vliv na přesnost utahovací operace.Utahovací proces je řádně dokončen na základě přesného dotažení bez ohledu na mechanický stav úhlové hlavy zatahovačky.

Kvalita zatažení není vždy plně závislá na použití výhradně kvalitních zatahovaček. Záleží také na operátorech na linkách. Při úvaze o produktivitě jednotlivých technologií, je třeba uvažovat o konfiguraci pracoviště. Tímto je možno se vyhnout chybám.V popředí tak zůstává využití inovačních strategií kontroly.

Systémy elektrických zatahovaček AMT dokáží monitorovat utahovací operace, správnost zatahované pozice operátorem pomocí kamery, případně využití nového patentovaného systému Rail-net. Poslední novinkou je využití přídavného senzoru Gyroflex, který kompenzuje úhel zatahování v jákekoliv pozici operátora.  

HSX série je nejnovější generace ručního utahovacího nářadí. HSX zatahovačky jsou výsledkem soustavného vývoje populární typové série HCX. Signifikantní inovace obsahuje kompletní digitální přenos dat a signálů mezi nářadím a řídicím systémem. Výsledkem je méně vážící ergonomické nářadí a tenčí napájecí kabel.

Současně s novým ručním nářadím HSX je i nově inovovaná řada řídících jednotek SMX300. Tyto inovace umožňují programovat a monitorovat celý utahovací systém pomocí mobilních zařízení napr. tabletů a chytrých telefonů.
Výsledkem takového kontroly je vyeliminování chybějících šroubů, nebo utahování šroubů do nesprávné pozice.

Každá elektrická úhlová zatahovačka AMT je vybavena reakčním sensorem momentu síly, který zajistí přesnou informaci o utažení spoje.Navíc signalizuje po mnoha létech používání nářadí čas pro nezbytnou údržbu.Každé nářadí má vlastní ID chip – takže jakákoliv kontrolní jednotka ihned rozezná typ zatahovačky.

HSX1015SW38T AMT Alfing Montagetechnik

SMX300 production display

AMT Alfing Montagetechnik GmbH  and action in production line

SMX300 and SMX400 AMT Alfing Montagetechnik

mobilní_zařízení_komunikace_HSX_SMX_nářadí

SMX300 production display with curves

AMT Alfing Montagetechnik GmbH - typ HCX

AMT Alfing Montagetechnik GmbH - typ HCX

AMT Alfing Montagetechnik GmbH - typ HCX

Kontaktujte nás, prosím, pro více informací

Kontaktujte nás, prosím, pro více informací

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout