Váš partner již od roku 1993


Autorizovaný servis je samozřejmou součástí dodávaných výrobků i služeb

Firma Torque s.r.o. zajišťuje na prodávané zboží (vlastní výrobky i obchodní zboží) komplexní autorizované servisní služby.

Předprodejní servis - rady a doporučení

V rámci předprodejního servisu Vám naši technici pomohou s výběrem výrobku, který je pro Vás optimální z hlediska jeho použití. 

K nalezení optimálního řešení může pomoci i další nabízená služba Analýza a testování.

Prodejní servis - instalace a zprovoznění na místě

Instalaci a zprovoznění zakoupených výrobků Vám nabízíme rovnou při prodeji. Při využití této služby máte jistotu splnění technických podmínek pro správné nasazení a používání utahovacího momentového nářadí, čímž jsou zajištěny i nižší náklady na provoz a údržbu. 

Poprodejní servis - akreditované kalibrační služby

Kromě běžného záručního a pozáručního autorizovaného servisu Vám zajistíme i akreditované kalibrační službyv oblasti zatahovacího nářadí a měřících řetězců:

  • momentové klíče
  • momentové šroubováky
  • ručně držené zatahovací nářadí
  • vestavná utahovací vřetena
  • kompletní utahovací systémy
  • měřící řetězce ( digitální jednotky momentu síly s komunikačním software a snímače momentu síly a úhlu otočení)

Více informací k tématu analýza a testováníkalibrace.

Školení, poradenství a konzultace

Samozřejmostí ve výčtu služeb našim zákazníkům jsou poradenská a konzultační činnost a školení, které jsou založené na znalostech a zkušenostech pracovníků fy Torque s.r.o. za téměř 26 let činnosti v oblasti momentu síly.

„Uvedením údajů do tohoto formuláře dáváte souhlas s jejich použitím pro vyřízení Vašeho dotazu a pro poskytování navazujících informací Vaší osobě.  Údaje, které vyplníte, považujeme za osobní údaje podle nařízení GDPR, třetím osobám nebudou zpřístupněny a budou chráněny proti ztrátě, poškození a zneužití. Souhlas s použitím můžete kdykoli odvolat. V případě, že nesouhlasíte s tímto použitím, kontaktujte nás telefonicky.“

Chcete objednat servis či školení nebo se na něco zeptat? Kontaktujte nás

Chcete objednat servis či školení nebo se na něco zeptat? Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout